Diamantový kotouč 125x22,2 STANDART BETON BHK
| Kód: | 20010743 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 31,48 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,02 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | STANDART BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,3 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, betonové zdivo a tvarovky, měkký a středně tvrdý stavební materiál, cihla |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 664,56 Kč |
| Cena s DPH | 804,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Cena s DPH | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 263,65 Kč |
| Cena s DPH | 319,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 992,81 Kč |
| Cena s DPH | 8 461,30 Kč |