Diamantový kotouč 125x22,2 EXTREME BETON
| Kód: | 20010003 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Přepočtená cena: | 61,18 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 50,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | EXTREME BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.161 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248414209 |
| Katalog: | 70184630302 |
| Cena bez DPH: | 186,76 Kč |
| Cena s DPH | 225,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 171,51 Kč |
| Cena s DPH | 207,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,36 Kč |
| Cena s DPH | 79,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 582,25 Kč |
| Cena s DPH | 9 174,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 275,63 Kč |
| Cena s DPH | 3 963,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |