Diamantový kotouč 125x22,2 TOTAL RXT
| Kód: | 20010724 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 71,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,47 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOTAL RXT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály, přírodní kamen, litina |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,76 Kč |
| Cena s DPH | 225,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 664,56 Kč |
| Cena s DPH | 804,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,83 Kč |
| Cena s DPH | 765,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,36 Kč |
| Cena s DPH | 79,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 719,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 290,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 586,05 Kč |
| Cena s DPH | 12 809,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,42 Kč |
| Cena s DPH | 315,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 173,92 Kč |
| Cena s DPH | 1 420,44 Kč |