Diamantový kotouč 125x22,2 LD50 ALPHAline
| Kód: | 20010642 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 282,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 233,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,99 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD50 ALPHAline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890059111 |
| Katalog: | 303186 |
| Cena bez DPH: | 79,17 Kč |
| Cena s DPH | 95,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 073,04 Kč |
| Cena s DPH | 2 508,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 250,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 352,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 164,54 Kč |
| Cena s DPH | 5 039,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 436,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 947,56 Kč |