Diamantový kotouč 125x22,2 PRO GRANITE TURBO
| Kód: | 20010236 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 84,32 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 69,69 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO GRANITE TURBO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, žula, tvrdá cihla, tvrdá dlažba, břidlice |
| EAN: | 5450248350866 |
| Katalog: | 70184626526 |
| Cena bez DPH: | 3 761,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 551,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,36 Kč |
| Cena s DPH | 711,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 233,74 Kč |
| Cena s DPH | 282,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,17 Kč |
| Cena s DPH | 95,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,83 Kč |
| Cena s DPH | 765,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,96 Kč |
| Cena s DPH | 577,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 528,46 Kč |
| Cena s DPH | 3 059,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151,90 Kč |
| Cena s DPH | 3 813,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 239,74 Kč |
| Cena s DPH | 7 550,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 383,45 Kč |
| Cena s DPH | 12 563,97 Kč |