Diamantový kotouč 125x22,2 LD40 PROline
| Kód: | 20010632 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,28 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD40 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890050323 |
| Katalog: | 302450 |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,83 Kč |
| Cena s DPH | 765,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 781,84 Kč |
| Cena s DPH | 946,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 914,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 315,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416,04 Kč |
| Cena s DPH | 1 713,41 Kč |