Diamantový kotouč 125x22,2 LD300 TOPline
| Kód: | 20010618 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Přepočtená cena: | 34,27 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 28,33 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD300 TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.169 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, vápenec, pískovec, tvrdá cihla, dlažba, přírodní kámen, zdivo |
| EAN: | 4011890123003 |
| Katalog: | 304462 |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,17 Kč |
| Cena s DPH | 95,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 783,00 Kč |
| Cena s DPH | 947,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,28 Kč |
| Cena s DPH | 537,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,79 Kč |
| Cena s DPH | 7 957,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 415,83 Kč |
| Cena s DPH | 503,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 653,08 Kč |
| Cena s DPH | 790,23 Kč |