Diamantový kotouč 125x22,2 PRO MARMO
| Kód: | 20010225 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 508,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 073,04 Kč |
| Přepočtená cena: | 107,26 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 88,65 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO MARMO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Hmotnost: | 0.171 kg |
| Použití podle materiálu: | kompaktní přírodní kámen, plast, kompozitní materiál, pryskyřice |
| EAN: | 5450248351528 |
| Katalog: | 70184626666 |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,91 Kč |
| Cena s DPH | 303,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 362,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 649,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,84 Kč |
| Cena s DPH | 665,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 233,74 Kč |
| Cena s DPH | 282,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 922,20 Kč |
| Cena s DPH | 1 115,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 228,17 Kč |
| Cena s DPH | 276,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 986,76 Kč |
| Cena s DPH | 7 243,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |