Diamantový kotouč 350x60 DT 600 KS Supra
| Kód: | 20010055 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 185,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 153,39 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 60 mm |
| Řada: | DT 600 KS Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 24 |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Použití podle materiálu: | klinker |
| EAN: | 4014855838134 |
| Katalog: | 659742 |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,17 Kč |
| Cena s DPH | 95,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 171,51 Kč |
| Cena s DPH | 207,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,84 Kč |
| Cena s DPH | 665,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 352,24 Kč |
| Cena s DPH | 11 316,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 340,55 Kč |
| Cena s DPH | 412,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 544,29 Kč |
| Cena s DPH | 5 498,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 960,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 421,60 Kč |