Diamantový kotouč 250x30/25,4 DT600F Supra
| Kód: | 20010458 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 837,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 692,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 35,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 29,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 250 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 600 F Supra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,9 mm |
| Max. otáčky: | 6 100 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.622 kg |
| Použití podle materiálu: | jemná kamenina, kachle, glazované kamnové kachle |
| EAN: | 4014855218608 |
| Katalog: | 325374 |
| Cena bez DPH: | 1 376,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 665,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,42 Kč |
| Cena s DPH | 315,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 947,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,97 Kč |
| Cena s DPH | 2 197,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |