Diamantový kotouč 125x22,2 CLASSIC BETON TURBO
| Kód: | 20010030 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 31,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 25,91 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC BETON TURBO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248688006 |
| Katalog: | 70184694466 |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 783,00 Kč |
| Cena s DPH | 947,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 664,56 Kč |
| Cena s DPH | 804,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 952,03 Kč |
| Cena s DPH | 3 571,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 874,32 Kč |
| Cena s DPH | 5 897,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 042,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 471,74 Kč |