Diamantový kotouč 125x22,2 DT350B Extra
| Kód: | 20010831 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,27 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 350 B Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 9,0 |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton |
| EAN: | 4014855316601 |
| Katalog: | 339828 |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,87 Kč |
| Cena s DPH | 256,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 290,82 Kč |
| Cena s DPH | 16 081,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 407,74 Kč |
| Cena s DPH | 493,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 210,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 464,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 797,01 Kč |
| Cena s DPH | 4 594,38 Kč |