Diamantový kotouč 300x25,4 PRO BETON SOFT
| Kód: | 20010841 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 914,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 408,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 124,64 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 103,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PRO BETON SOFT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 16 |
| Hmotnost: | 1.78 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248815341 |
| Katalog: | 70184631808 |
| Cena bez DPH: | 1 665,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 015,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 088,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 526,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 797,01 Kč |
| Cena s DPH | 4 594,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,96 Kč |
| Cena s DPH | 359,32 Kč |