Diamantový kotouč 350x25,4 DT300U Extra
| Kód: | 20010400 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 965,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 41,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 34,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 300 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Počet segmentů: | 20 |
| Hmotnost: | 1.577 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 4014855218363 |
| Katalog: | 325350 |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 897,59 Kč |
| Cena s DPH | 7 136,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151,90 Kč |
| Cena s DPH | 3 813,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 083,36 Kč |
| Cena s DPH | 2 520,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 969,68 Kč |
| Cena s DPH | 2 383,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,27 Kč |
| Cena s DPH | 471,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 874,32 Kč |
| Cena s DPH | 5 897,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 567,08 Kč |
| Cena s DPH | 3 106,17 Kč |