Diamantový kotouč 350x25,4 DT600U Supra
| Kód: | 20010415 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 948,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Přepočtená cena: | 126,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 104,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 37 |
| Hmotnost: | 1.605 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855217861 |
| Katalog: | 325195 |
| Cena bez DPH: | 2 215,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 681,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 239,64 Kč |
| Cena s DPH | 3 919,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 987,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 194,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 857,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 083,36 Kč |
| Cena s DPH | 2 520,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,31 Kč |
| Cena s DPH | 965,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 706,28 Kč |
| Cena s DPH | 3 274,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 045,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 684,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 196,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |