Diamantový kotouč 350x25,4 PRO BETON
| Kód: | 20010015 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 919,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 239,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 167,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 138,47 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 250 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME GRES SILENCIO H12 |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 14 |
| Hmotnost: | 0.943 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248825593 |
| Katalog: | 70184632631 |
| Cena bez DPH: | 2 083,36 Kč |
| Cena s DPH | 2 520,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 857,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 300,58 Kč |
| Cena s DPH | 5 203,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,18 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 164,54 Kč |
| Cena s DPH | 5 039,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 215,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 681,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 960,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 421,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,85 Kč |
| Cena s DPH | 236,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 498,09 Kč |
| Cena s DPH | 5 442,69 Kč |