Diamantový kotouč 350x25,4 DT900B Special
| Kód: | 20010552 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 147,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 121,53 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 B Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 22 |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855216727 |
| Katalog: | 325081 |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 857,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 239,64 Kč |
| Cena s DPH | 3 919,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 665,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 015,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 497,48 Kč |
| Cena s DPH | 3 021,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 369,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 867,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 460,14 Kč |
| Cena s DPH | 15 076,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,79 Kč |
| Cena s DPH | 7 957,92 Kč |