Diamantový kotouč 115x22,2 PRO 4X4 EXPLORER
| Kód: | 20010287 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 58,27 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 48,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO 4X4 EXPLORER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, asfalt, vápenec, pískovec, střešní taška, dlažba, žula, přírodní kámen, ocel do 5 mm |
| EAN: | 5450248720997 |
| Katalog: | 70184602018 |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,21 Kč |
| Cena s DPH | 86,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 942,66 Kč |
| Cena s DPH | 2 350,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 249,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 511,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,34 Kč |
| Cena s DPH | 76,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 638,84 Kč |
| Cena s DPH | 773,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 498,09 Kč |
| Cena s DPH | 5 442,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 237,45 Kč |
| Cena s DPH | 287,32 Kč |