Diamantový kotouč 115x22,2 STANDART BETON BHK
| Kód: | 20010742 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 29,25 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 24,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | STANDART BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,3 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, betonové zdivo a tvarovky, měkký a středně tvrdý stavební materiál, cihla |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,96 Kč |
| Cena s DPH | 577,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 164,54 Kč |
| Cena s DPH | 5 039,09 Kč |