Diamantový kotouč 115x22,2 ATLAS UNIVERSAL
| Kód: | 20010254 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,78 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS UNIVERSAL |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.131 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248226512 |
| Katalog: | 70184614167 |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,24 Kč |
| Cena s DPH | 195,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,21 Kč |
| Cena s DPH | 409,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,00 Kč |
| Cena s DPH | 596,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 274,68 Kč |
| Cena s DPH | 3 962,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,40 Kč |
| Cena s DPH | 407,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 983,17 Kč |
| Cena s DPH | 3 609,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 916,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 318,75 Kč |