Diamantový kotouč 300x35 DT 600 KS Supra
| Kód: | 20010054 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Přepočtená cena: | 145,89 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 120,57 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 35 mm |
| Řada: | DT 600 KS Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 21 |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| Použití podle materiálu: | klinker |
| EAN: | 4014855838110 |
| Katalog: | 659773 |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,21 Kč |
| Cena s DPH | 409,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Cena s DPH | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 059,09 Kč |
| Cena s DPH | 6 121,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 874,32 Kč |
| Cena s DPH | 5 897,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 726,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,28 Kč |
| Cena s DPH | 537,58 Kč |