Diamantový kotouč 115x22,2 DG210 ALLCUT TOPline
| Kód: | 20010652 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,19 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,86 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG210 ALLCUT TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,5 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 3,0 mm |
| Hmotnost: | 0.122 kg |
| Použití podle materiálu: | armovaný beton, betonářská a lehká stavební ocel, stavební materiály, plast |
| EAN: | 4011890071397 |
| Katalog: | 303387 |
| Cena bez DPH: | 493,00 Kč |
| Cena s DPH | 596,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,21 Kč |
| Cena s DPH | 409,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 453,02 Kč |
| Cena s DPH | 9 018,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 818,72 Kč |
| Cena s DPH | 4 620,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 000,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 781,84 Kč |
| Cena s DPH | 946,03 Kč |