Diamantový kotouč 115x22,2 TOTAL RXT
| Kód: | 20010723 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,55 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOTAL RXT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály, přírodní kamen, litina |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 942,66 Kč |
| Cena s DPH | 2 350,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,21 Kč |
| Cena s DPH | 409,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 417,60 Kč |
| Cena s DPH | 505,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 993,96 Kč |
| Cena s DPH | 3 622,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 550,60 Kč |
| Cena s DPH | 6 716,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289,47 Kč |
| Cena s DPH | 5 190,26 Kč |