Diamantový kotouč 115x22,2 LD40 PROline
| Kód: | 20010631 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 11,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD40 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890050316 |
| Katalog: | 302448 |
| Cena bez DPH: | 71,21 Kč |
| Cena s DPH | 86,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,36 Kč |
| Cena s DPH | 667,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 897,59 Kč |
| Cena s DPH | 7 136,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 827,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 210,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 543,68 Kč |
| Cena s DPH | 3 077,85 Kč |