Diamantový kotouč 115x22,2 DKS115 MAGG
| Kód: | 20010570 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,63 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKS115 MAGG |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 1,8 mm |
| Max. otáčky: | 13 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.122 kg |
| Použití podle materiálu: | omítka, zdivo, pískovec, porobeton, cihla, stavební materiály |
| EAN: | 8591715250122 |
| Katalog: | DKS115 |
| Cena bez DPH: | 631,65 Kč |
| Cena s DPH | 764,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 276,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 543,96 Kč |