Diamantový kotouč 115x22,2 EXTREME BETON
| Kód: | 20010002 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Přepočtená cena: | 55,64 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 45,98 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | EXTREME BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248414193 |
| Katalog: | 70184630301 |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 171,51 Kč |
| Cena s DPH | 207,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,24 Kč |
| Cena s DPH | 195,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Cena s DPH | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 263,65 Kč |
| Cena s DPH | 319,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 242,83 Kč |
| Cena s DPH | 2 713,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 131,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 368,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 303,92 Kč |
| Cena s DPH | 367,74 Kč |