Diamantový kotouč 115x22,2 LD300 TOPline
| Kód: | 20010617 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Přepočtená cena: | 28,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,22 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD300 TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 13 285 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.149 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, vápenec, pískovec, tvrdá cihla, dlažba, přírodní kámen, zdivo |
| EAN: | 4011890122990 |
| Katalog: | 304461 |
| Cena bez DPH: | 1 942,66 Kč |
| Cena s DPH | 2 350,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,21 Kč |
| Cena s DPH | 86,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 544,29 Kč |
| Cena s DPH | 5 498,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 372,28 Kč |
| Cena s DPH | 1 660,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 408,84 Kč |
| Cena s DPH | 4 124,70 Kč |