Diamantový kotouč 115x22,2 PRO MARMO
| Kód: | 20010224 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 350,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 942,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 100,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 83,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO MARMO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| Použití podle materiálu: | kompaktní přírodní kámen, plast, kompozitní materiál, pryskyřice |
| EAN: | 5450248351498 |
| Katalog: | 70184626663 |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 408,32 Kč |
| Cena s DPH | 494,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 586,05 Kč |
| Cena s DPH | 12 809,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Cena s DPH | 3 932,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 554,88 Kč |
| Cena s DPH | 671,41 Kč |