Diamantový kotouč 115x22,2 PRO GRANITE TURBO
| Kód: | 20010235 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Přepočtená cena: | 70,86 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 58,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO GRANITE TURBO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, žula, tvrdá cihla, tvrdá dlažba, břidlice |
| EAN: | 5450248350859 |
| Katalog: | 70184626525 |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 528,38 Kč |
| Cena s DPH | 639,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 423,98 Kč |
| Cena s DPH | 513,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,87 Kč |
| Cena s DPH | 256,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 786,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 211,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |