Diamantový kotouč 115x22,2 ATLAS BUILDING MATERIAL LASER
| Kód: | 20010270 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 305,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 13,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,78 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS BUILDING MATERIAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.113 kg |
| Použití podle materiálu: | beton |
| EAN: | 5450248226659 |
| Katalog: | 70184614181 |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,36 Kč |
| Cena s DPH | 667,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 620,25 Kč |
| Cena s DPH | 750,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,28 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 383,45 Kč |
| Cena s DPH | 12 563,97 Kč |