Diamantový kotouč 125x22,23 CLASSIC UNIVERSAL
| Kód: | 20010078 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 25,52 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 21,09 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 1,8 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248353102 |
| Katalog: | 70184626807 |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,84 Kč |
| Cena s DPH | 665,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,36 Kč |
| Cena s DPH | 79,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,76 Kč |
| Cena s DPH | 225,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 362,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 649,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,36 Kč |
| Cena s DPH | 711,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 446,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |