Diamantový kotouč 180x22,2 DT900U Special
| Kód: | 20010322 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 164,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 962,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 49,78 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 41,14 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 U Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 11 |
| Hmotnost: | 0.332 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály, tvrdé kamenivo |
| EAN: | 4014855216291 |
| Katalog: | 325028 |
| Cena bez DPH: | 284,20 Kč |
| Cena s DPH | 343,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 814,32 Kč |
| Cena s DPH | 985,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,10 Kč |
| Cena s DPH | 537,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 611,32 Kč |
| Cena s DPH | 739,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 985,60 Kč |
| Cena s DPH | 2 402,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,44 Kč |
| Cena s DPH | 610,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 215,45 Kč |
| Cena s DPH | 9 940,69 Kč |