Diamantový kotouč 100x22,2 DT900FT Special
| Kód: | 20010381 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 411,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 339,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 17,58 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14,53 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 FT Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Max. otáčky: | 15 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,5 mm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Použití podle materiálu: | jemná kamenina, kachle, glazované kamnové kachle, žula |
| EAN: | 4014855253067 |
| Katalog: | 330627 |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,79 Kč |
| Cena s DPH | 232,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 924,69 Kč |
| Cena s DPH | 3 538,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 264,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 040,44 Kč |
| Cena s DPH | 2 468,93 Kč |