Brusné plátno 50x25000 P 180 KL 361 JF
| Kód: | 10020145 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 697,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 576,29 Kč |
| Přepočtená cena: | 29,79 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 24,62 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 25000 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Hrubost: | 180 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 361 JF |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 0.568 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, kov, neželezné kovy, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 4014855064915 |
| Katalog: | 4224 |
| Cena bez DPH: | 2 410,69 Kč |
| Cena s DPH | 2 916,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 643,36 Kč |
| Cena s DPH | 778,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 586,84 Kč |
| Cena s DPH | 710,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 233,83 Kč |
| Cena s DPH | 2 702,93 Kč |