Brusné plátno 50x50000 P 360 KL 361 JF
| Kód: | 10020163 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 271,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 050,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 54,32 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 44,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Hrubost: | 360 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 361 JF |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 0.973 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, kov, neželezné kovy, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 4014855029310 |
| Katalog: | 3861 |
| Cena bez DPH: | 1 050,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 271,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 745,82 Kč |
| Cena s DPH | 902,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 233,83 Kč |
| Cena s DPH | 2 702,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 842,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 019,66 Kč |