Brusné plátno 50x50000 P 50 KL 361 JF
| Kód: | 10020152 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 521,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 257,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 65,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 53,75 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Hrubost: | 50 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 361 JF |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 2.293 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, kov, neželezné kovy, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 4014855014712 |
| Katalog: | 3850 |
| Cena bez DPH: | 1 045,14 Kč |
| Cena s DPH | 1 264,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 594,92 Kč |
| Cena s DPH | 719,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 621,00 Kč |
| Cena s DPH | 751,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 877,47 Kč |
| Cena s DPH | 1 061,74 Kč |