Brusný kotouč 115x7x22,23 RS2 PROline
| Kód: | 10060209 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 56,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,99 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | RS2 |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 285 l/min. |
| Hmotnost: | 0.163 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890001127 |
| Katalog: | 200184 |
| Cena bez DPH: | 79,56 Kč |
| Cena s DPH | 96,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,68 Kč |
| Cena s DPH | 52,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 103,08 Kč |
| Cena s DPH | 124,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,34 Kč |
| Cena s DPH | 192,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,83 Kč |
| Cena s DPH | 95,39 Kč |