Brusný kotouč 125x4x22,23 A30S VULCAN
| Kód: | 10060091 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 38,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 4,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | VULCAN |
| Typ: | A30S |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.109 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5900442651363 |
| Katalog: | 66252925519 |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,16 Kč |
| Cena s DPH | 52,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 93,31 Kč |
| Cena s DPH | 112,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,97 Kč |
| Cena s DPH | 59,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 95,44 Kč |
| Cena s DPH | 115,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,16 Kč |
| Cena s DPH | 52,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,34 Kč |
| Cena s DPH | 192,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,80 Kč |
| Cena s DPH | 56,63 Kč |