Brusný kotouč 125x6x22,23 A24Q STARLINE
| Kód: | 10060069 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 41,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,01 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,75 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 6,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | STARLINE |
| Typ: | A24Q |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.172 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5900442697538 |
| Katalog: | 66252837264 |
| Cena bez DPH: | 40,64 Kč |
| Cena s DPH | 49,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,37 Kč |
| Cena s DPH | 70,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,14 Kč |
| Cena s DPH | 34,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,53 Kč |
| Cena s DPH | 33,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,83 Kč |
| Cena s DPH | 82,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,60 Kč |
| Cena s DPH | 67,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 258,34 Kč |
| Cena s DPH | 312,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 216,51 Kč |
| Cena s DPH | 261,98 Kč |