Brusný kotouč 125x7x22,23 NQ24P QUANTUM3 INOX
| Kód: | 10060059 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 140,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,18 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,97 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | QUANTUM 3 |
| Typ: | NQ24P |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.192 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8711479629983 |
| Katalog: | 66253371362 |
| Cena bez DPH: | 100,62 Kč |
| Cena s DPH | 121,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,21 Kč |
| Cena s DPH | 97,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,83 Kč |
| Cena s DPH | 95,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,16 Kč |
| Cena s DPH | 52,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,78 Kč |
| Cena s DPH | 160,66 Kč |