Brusný kotouč 125x7,0x22,23 RS580 CERAMICON TOPline
| Kód: | 10060225 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 131,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,57 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | RS580 CERAMICON Speed Extended |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Hmotnost: | 0.216 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890101414 |
| Katalog: | 210611 |
| Cena bez DPH: | 240,67 Kč |
| Cena s DPH | 291,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,42 Kč |
| Cena s DPH | 84,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,07 Kč |
| Cena s DPH | 179,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |