Brusný kotouč 125x7x22,23 CUBITRON III Special
| Kód: | 10060259 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 239,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,99 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,26 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,48 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III Special |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| Katalog: | 7100312955 |
| Cena bez DPH: | 79,56 Kč |
| Cena s DPH | 96,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,54 Kč |
| Cena s DPH | 38,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,39 Kč |
| Cena s DPH | 59,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,71 Kč |
| Cena s DPH | 131,54 Kč |