Brusný kotouč 150x7x22,23 A24Q FAST CUT
| Kód: | 10060157 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 75,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,64 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | FAST CUT |
| Typ: | A24Q |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.269 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8711479327360 |
| Katalog: | 66252918893 |
| Cena bez DPH: | 85,80 Kč |
| Cena s DPH | 103,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,19 Kč |
| Cena s DPH | 159,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 91,29 Kč |
| Cena s DPH | 110,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,24 Kč |
| Cena s DPH | 75,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,16 Kč |
| Cena s DPH | 32,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 122,96 Kč |
| Cena s DPH | 148,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 52,17 Kč |
| Cena s DPH | 63,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,38 Kč |
| Cena s DPH | 92,42 Kč |