Brusný kotouč 180x7,0x22,23 RS580 CERAMICON TOPline
| Kód: | 10060227 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 235,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 194,22 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,32 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | RS580 CERAMICON Speed Extended |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.446 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890101933 |
| Katalog: | 210658 |
| Cena bez DPH: | 159,34 Kč |
| Cena s DPH | 192,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,98 Kč |
| Cena s DPH | 180,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 91,29 Kč |
| Cena s DPH | 110,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 153,79 Kč |
| Cena s DPH | 186,09 Kč |