Brusný kotouč 230x7x22,23 RS480 CERAMICON
| Kód: | 10060188 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 329,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,22 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,11 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,66 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | RS480 CERAMICON |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.707 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890096475 |
| Katalog: | 210241 |
| Cena bez DPH: | 216,51 Kč |
| Cena s DPH | 261,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 298,76 Kč |
| Cena s DPH | 361,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,23 Kč |
| Cena s DPH | 72,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,06 Kč |
| Cena s DPH | 59,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,56 Kč |
| Cena s DPH | 96,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,70 Kč |
| Cena s DPH | 37,15 Kč |