Lamelový kotouč 115x22,23 P 80+ 969F CUBITRON II talířový zkosený
| Kód: | 10090076 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 134,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 111,14 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,71 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,72 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 80+ |
| Zrno: | cubitron II |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | CUBITRON II |
| Typ: | 969F |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.169 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4054596196223 |
| Katalog: | 7100105849 |
| Cena bez DPH: | 80,67 Kč |
| Cena s DPH | 97,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,83 Kč |
| Cena s DPH | 106,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 118,96 Kč |
| Cena s DPH | 143,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,80 Kč |
| Cena s DPH | 154,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,46 Kč |
| Cena s DPH | 52,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 109,30 Kč |
| Cena s DPH | 132,25 Kč |