Lamelový kotouč 125x22,23 P 80 SMT324 EXTRA talířový zkosený
| Kód: | 10090221 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,76 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SMT 324 EXTRA |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855204441 |
| Katalog: | 321514 |
| Cena bez DPH: | 120,27 Kč |
| Cena s DPH | 145,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 96,64 Kč |
| Cena s DPH | 116,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,40 Kč |
| Cena s DPH | 46,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,08 Kč |
| Cena s DPH | 81,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,40 Kč |
| Cena s DPH | 46,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,75 Kč |
| Cena s DPH | 101,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,03 Kč |
| Cena s DPH | 83,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,88 Kč |
| Cena s DPH | 39,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,60 Kč |
| Cena s DPH | 130,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,62 Kč |
| Cena s DPH | 74,56 Kč |