Brusný válec 100x100x19 LWL P 40
| Kód: | 10590001 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 494,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 408,95 Kč |
| Přepočtená cena: | 21,02 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 17,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Díra: | 19,0 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | LWL |
| Max. otáčky: | 6000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497020546 |
| Katalog: | A22801001000040 |
| Cena bez DPH: | 120,58 Kč |
| Cena s DPH | 145,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,73 Kč |
| Cena s DPH | 737,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 093,58 Kč |
| Cena s DPH | 1 323,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 224,61 Kč |
| Cena s DPH | 1 481,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 408,95 Kč |
| Cena s DPH | 494,83 Kč |