Brusný papír 110x50000 P 80 PS22F ACT
| Kód: | 10010087 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 258,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 866,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 96,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 79,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 22 F ACT |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 3.284 kg |
| Použití podle materiálu: | tvrdé dřevo, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855022373 |
| Katalog: | 2972 |
| Cena bez DPH: | 964,13 Kč |
| Cena s DPH | 1 166,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 300,35 Kč |
| Cena s DPH | 1 573,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 754,00 Kč |
| Cena s DPH | 912,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 795,69 Kč |
| Cena s DPH | 2 172,79 Kč |