Brusný papír 115x50000 P 150 PS22N
| Kód: | 10010113 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 325,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 095,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 56,63 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 150 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 22 N |
| Druh posypu: | polootevřený |
| Hmotnost: | 2.047 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel, umělá hmota, ocel, neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 5907560153939 |
| Katalog: | 244616 |
| Cena bez DPH: | 1 525,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 845,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 185,75 Kč |
| Cena s DPH | 1 434,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 110,17 Kč |
| Cena s DPH | 1 343,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 964,13 Kč |
| Cena s DPH | 1 166,60 Kč |